menu

Archív

Novohradská kopačka

Novohradská kopačka

Dňa 18.11.2017 usporiada ObFZ Lučenec halový turnaj prípraviek U11. Bližšie podrobnosti nájdete nižšie:

                                      

Miesto: Športová hala – Fándlyho ul., za Kauflandom  Lučenec

Termín:  18.11.2017      

Štartovné: 20.- EUR                                                                                 

Zraz a stretnutie trénerov: 8.00  -  8:30 hod.

Záver turnaja: cca 14:30 hod.

Kategória: U 11  ročník od 1.1.2007 a mladší

Základné pravidlá hry:

Hracia plocha: palubovka

Veľkosť ihriska: rozmery hádzanárskeho ihriska

Hrací čas: 1 x 12 min.+ 5 min prestávka

Hráči na ihrisku: 4 + 1

Bránky: 5x2 m

Lopta: veľkosť č. 4

Hodnotenie: za víťazstvo 3 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov

Súpiska: pred turnajom odovzdajú družstvá organizátorom (číslo dresu, meno, dátum narodenia, tréner, vedúci družstva)

Účastníci: ŠK Novohrad Lučenec, FTC Fiľakovo, Jednota Málinec, Baník Kalinovo, Slovan Hrnčiarske Zalužany, SBTC Salgotarján , Iskra Hnúšťa, Pásztói SK.

Ceny:  prvé tri družstvá poháre, diplomy pre všetky mužstvá.

Každé družstvo bude mať zabezpečený pitný režim a občerstvenie pre 10 hráčov, trénera a vedúceho.

Štart hráčov na registračné resp.  preukaz poistenca.

Organizátor nie je zodpovedný za materiálne škody vzniknuté účastníkom na tomto turnaji spôsobené úmyselným alebo neúmyselným poškodením, stratou alebo odcudzením!

PRAVIDLÁ TURNAJA: Hrá sa  1 x 12 min., v skupinách, následne o umiestnenie. Hrá sa podľa pravidiel SFZ pre prípravky 4+1. Striedanie hokejovým spôsobom. Malá domov nie je povolená. Brankár môže loptu vyhodiť alebo vykopnúť cez polovicu ihriska len z hry. Štart hráčov len v halovej  obuvi!!!

O PORADÍ ROZHODUJE:

1.počet získaných bodov

2.vzájomný zápas

3.väčší počet strelených gólov

4.rozdiel v skóre

5.pri rovnosti všetkých uvedených parametrov rozhodujú pokutové kopy

Rozlosovanie:           

Čas: 9:00         Baník Kalinovo                                                                  ŠK Novohrad Lučenec

                                                           

Čas:  9:20        FTC Fiľakovo                                                                        Slovan H. Zalužany

                                                                  Čas: 9:40- 9:50 - Slávnostné otvorenie

Čas: 9:50          Pásztó                                                                                    Iskra Hnúšťa

 

Čas: 10:10       SBTC Salgotarján                                                                  Jednota Málinec

 

Čas: 10:30      ŠK Novohrad Lučenec                                                              Pásztó   

 

Čas: 10:50      SBTC Salgotarján                                                                      FTC Fiľakovo

 

Čas: 11:10      Baník Kalinovo                                                                                 Iskra Hnúšťa

              

Čas: 11:30     Jednota Málinec                                                                             Slovan H. Zalužany

              

Čas: 11:50     ŠK Novohrad Lučenec                                                                          Iskra Hnúšťa

 

Čas: 12:10   Jednota Málinec                                                                      FTC Fiľakovo

                                                               

Čas: 12:30         Baník Kalinovo                                                                  Pásztó 

                                                           

Čas:  12:50        SBTC Salgotarján                                                                        Slovan H. Zalužany

                                                           Zápasy o umiestnenie

Čas: 13:15          A/4                                                                                             B/4

 

Čas: 13:30       A/3                                                                                               B/3

 

Čas: 13:45      A/2                                                                                              B/2

 

Čas: 14:00      A1                                                                                               B/1

 

Čas: 14:20  - 14:30             Vyhodnotenie turnaja