menu

Aktuality

Súhrn kola 05.11.2022 - dohrávky

TJ – FK Stará Halič – OŠK Biskupice 2:4 (0:1)

Góly: 56. Kökény, 67. Paľaga – 12. a 77. Gubala, 49. Gáspár, 65. F. Bari. R Hedvigy, 50 divákov
DOMÁCI: Galamb – Kišvince, Paľaga, Randís (82. Baláž), Oláh (24. Kováč), Bubenka, Cerovský, Kalina, Vaculčiak (38. Kökény), Kortiš, Drugda
HOSTIA: György – Illéš, Farkaš, Tóth (46. Z. Bari), Nagy, Gubala (84. Molnár), Gáspár, Felsö (87. Balog), Bogdáň, Varga, F. Bari

Domáci podali bojovný výkon, mohli aj vyhrať ale súper bol lepší v zakončovaní svojich gólových akcií.

FC Slovan Divín – Futbalový klub Lovinobaňa 0:4 (0:1)

Góly: 10. M. Majkút, 56. Jaško, 59. a 80. Hronec. R Jačmeník, 100 divákov
DOMÁCI: Šoltés – Čonka, Tomašik, Bucha, Kucej, V. Havrla, D. Havrla, Peťko (78. Leško), Haranza, Štengl, Čaba (63. Ďurove)
HOSTIA: Rác – Rafaj, Jaško, Becáni (65. Tušim), E. Berky (65. N. Tóth), Ďalog, M. Majkút, Babka, M. Majkút, Hronec, M. Berky (72. K. Berky)

V slušnom zápase zaslúžene vyhrali všestranne lepší hostia z Lovinobane.

ŠK Slovan Vidiná – TJ Slovan Halič 4:3 (1:2)

Góly: 2. Melicher, 53. Rorák, 58. Špak, 89. Vysočan – 28. Lipták, 40. Gracza, 70. Stieranka (vl. gól). R Jačmeník, 120 divákov
DOMÁCI: Václavík – Miadok, Stieranka, Špak, Juríček (72. Hronec), Melicher, Telek, Šuľaj, Čudovský, Rorák, Vysočan
HOSTIA: Nagy – Ľalík, Borovec, Čipčala, Berky (65. Darányi), Búlik, Lavrík, Gracza (78. Olšiak), Lipták, Kováč (61. Fertö), Babiak (78. Matúška)
V poslednom dohrávanom zápase prišiel do Vidinej mladý tím, ktorý ukázal, že vie hrať futbal, ale postavenie tabuľke tomu nenasvedčuje. V prvom polčase domáci prehrávali 1:2.

V druhom polčase Vidiná ukázala, prečo je v hornej polovici tabuľky, a tesne zvíťazila nad snaživým súperom z Haliče.