menu

Fotogaléria 2020

Náš výber U-12 nemal v Rimavskej Sobote konkurenciu

Dňa 17. septembra 2020 sa na futbalovom štadióne MŠK Rimavská Sobota uskutočnil ďalší ročník medzioblastného turnaja mladších žiakov – ročník 2008. Turnaj zorganizoval ObFZ Rimavská Sobota a nadviazal na tradičný každoročný turnaj, ktorého sa zúčastňujú výbery ObFZ Lučenec, ObFZ Veľký Krtíš a ObFZ Rimavská Sobota. Turnaj prebiehal podľa propozícií TMK SsFZ, ktorého sa zúčastnili aj garanti Mgr. Vojtech Kováč- predseda TMK SsFZ a Ladislav Danyi- člen TMK SsFZ . Hralo sa systémom každý s každým, na skrátenom ihrisku, s hracím časom 2x30 minút.

O 8.30 hod. sa za účasti trénerov a vedúcich jednotlivých družstiev uskutočnila technická porada, kde boli vydané organizačné pokyny a zadané kritériá pre výber najlepších hráčov (18+2), ktorí sa zúčastnia turnaja na regionálnej úrovni.
V prvom zápase nastúpili výbery ObFZ VK a ObFZ R. S. V zaujímavom a vyrovnanom stretnutí prekvapivo zvíťazilo mužstvo výberu Veľký Krtíš v pomere 2:1. Slávnostné otvorenie turnaja vykonal predseda ObFZ RS Mgr. Marián Petrok, kde za domácich organizátorov všetkých účastníkov privítali. Po slávnostnom otvorení sa v druhom zápase stretli výbery ObFZ Lučenec a ObFZ Veľký Krtíš. Hráči výberu VK boli vyrovnaným súperom , ale technicky i herne vyspelejší výber Lučenca potvrdil svoje kvality a zvíťazil v pomere 4:0. V poslednom zápase nastúpili výbery ObFZ LC a ObFZ RS, keď výber RS nestačil na výborne hrajúci výber LC, ktorý zvíťazil v pomere 9:0.
Na základe výsledkov z jednotlivých zápasov sa na 1. mieste umiestnil výber ObFZ Lučenec, 2. miesto obsadil výber ObFZ Veľký Krtíš a tretie miesto obsadil výber ObFZ R. Sobota.
Po skončení posledného stretnutia nasledovalo slávnostné vyhodnotenie turnaja. Diplomy a poháre podľa umiestnenia odovzdali Mgr. V. Kováč – člen VV SsFZ a predsedovia ObFZ RS, VK a LC Mgr- M. Petrok, p. Gabriel Bacsa , Mgr. Radoslav Čičmanec . Po vyhodnotení turnaja boli vybratí 18 hráči a 2 náhradníci pre nasledujúci regionálny turnaj.
Turnaj prebehol na veľmi dobrej športovej i spoločenskej úrovni, poďakovanie si zaslúžia rozhodcovia Richard Bálint a Alexander Pataky. zástupcovia ObFZ R. Sobota ako aj funkcionári MŠK Rimavská Sobota.
Výber ObFZ Lučenec- reprezentovali:
Maximilián Knápek, Róbert Motoška, Dominik Halaj, Jakub Vámoš, Alek Spodniak, Daniel Drugda, Mário Molnár, Simon Tóth, Samuel Gerát, Filip Kováč, Dávid Segeč, Jakub Skýpala, Samuel Libiak (všetci MŠK Novohrad Lučenec), Martin Oláh, Dominik Génya, Christofer Fekete, Zsolt Berki (všetci Radzovce) .
Tréneri: Róbert Motoška, Jozef Mihály.

ObFZ Lučenec všetkým ďakuje za vzornú reprezentáciu.

 

Poradie zápasov : 1. Veľký Krtíš – Rim.Sobota       2:1

                                2. Lučenec – Veľký Krtíš             4:0

                                3. Rim.Sobota – Lučenec           0:5    

 

Konečný výsledok turnaja :

   1.Lučenec                          

2

2-0-0

9:0

6

   2.Veľký Krtíš                      

2

1-0-1

2:4

3

3.Rim.Sobota                  

2

0-0-2

1:7

0