menu

Fotogaléria 2019

Všetko najlepšie pán rozhodca!

Všetko najlepšie pán rozhodca!

Je nám veľkou cťou, že náš ObFZ sa môže pýšiť nie každodennou udalosťou. Dlhoročný rozhodca, pán Ladislav Peti, sa 5. septembra tohto roku dožil životného jubilea 70 rokov. Nevieme, či by sme ešte niekde na Slovensku našli rozhodcu, ktorý v takomto veku aktívne pôsobí vo futbalových súťažiach.
Oblastný futbalový zväz má v osobe Laca Petiho jedného z najspoľahlivejších rozhodcov, ktorý ochotne pomohol v každej situácii. Za tie dlhé roky rozhodovania sa stretol s mnohými ľuďmi, z ktorých sa vďaka futbalu stali kamaráti. Dokonale spoznal všetky futbalové ihriská v oblasti, z ktorých mnohé dnes už ani neexistujú. Na ihriskách strávil nespočetne veľa času, zažil množstvo veselých ale aj napínavejších situácií, na ktoré dnes už len s úsmevom spomína. Z malých futbalistov, ktorým kedysi rozhodoval ako žiačikom, sú dávno otcovia rodín. Pán Peti je príkladom oddanosti a obetavosti a svojim prístupom k povinnostiam vysoko prevyšuje mnohých z nás.
Oblastný futbalový zväz v zastúpení predsedu Mgr. Radoslava Čičmanca, sekretára ObFZ pána Pastoreka a predsedu komisie rozhodcov pána Miroslava Holasa, ku ktorým sa pripojili 5.10. aj funkcionári TJ Slovan Halič, Ti Lacko veľmi pekne ďakuje za celoživotnú činnosť a želá ešte mnoho krásnych chvíľ v kruhu svojej rodiny a priateľov. Všetko najlepšie.